SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Stará mosaz (Bronz) SE945.5KSM - 1/2"
Code: SE945.5KSMRelated products
RETRO3
FREEFREE
€266,69
–18 %
Slezák Rav Seina basin mixer, high, old brass, SE930.5SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€180,74 excl. VAT
€218,69
RETRO3
€221,50
–18 %
Slezák Rav Seina basin mixer, old brass, SE928.0SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€150,11 excl. VAT
€181,63
RETRO3
€176,31
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) SE983LSM
2-4 weeks
€119,49 excl. VAT
€144,58
RETRO3
€266,69
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Stará mosaz (Bronz) SE930.0SM - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€180,74 excl. VAT
€218,69
RETRO3
FREEFREE
€274,10
–18 %
Slezák Rav Seina wall mounted bath mixer 150mm, old brass, SE954.5SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€154,09
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie podomítková, Stará mosaz (Bronz) SE843/1SM
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€104,42 excl. VAT
€126,35
RETRO3
€662,78
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Stará mosaz (Bronz) SE982.5/3-01SM
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€449,16 excl. VAT
€543,48
RETRO3
FREEFREE
€274,10
–18 %
Slezák Rav Seina wall mounted bath mixer 100mm, old brass, SE954.0SM
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€241,51
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová/Bidetová baterie bez výpusti, Stará mosaz SE946.0/1SM - Stará mosaz (Bronz), 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€163,67 excl. VAT
€198,04
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV SEINA LEVER TAPS ANTIQUE BRASS |
|---|---|
| EAN: | 8595163580008 |
| Color: | Lak, Stará mosaz (Bronz) |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 315 |
| Width: | 164 |
| Series: | Seina |
| Dimension: | 1/2" |
| Battery management: | pákové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Stojánková |
| Product depth: | 93 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3501 |
| Typ_baterie: | Bidetová |
| Material: | Mosaz |
| Perlátor: | MA0010SM |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,9 |
| Výška baterie: | 136 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | s výpustí |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 93 x 315 x 164 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,69 |
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - lesklá SE945.0KZ - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
2-4 weeks
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - lesklá SE945.5KZ - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - lesklá SE945.0KZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - kartáčovaná SE945.0KZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - kartáčovaná SE945.5KZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - lesklá SE945.5KZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - kartáčovaná SE945.0KZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - kartáčovaná SE945.5KZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.