SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - kartáčovaná SE945.0KZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Code: SE945.0KZKRelated products
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE954.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE980.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie, Zlatá kartáčovaná SE935ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€228,17
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - baterie vestavěná, Zlatá - kartáčovaná SE934ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€154,63 excl. VAT
€187,10
RETRO3
€266,69
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE930.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€180,74 excl. VAT
€218,69
RETRO3
€190,14
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE926.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€128,86 excl. VAT
€155,92
RETRO3
€176,31
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE983LZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€119,49 excl. VAT
€144,58
RETRO3
€363,49
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Zlatá kartáčovaná SE982.5/7-61ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€246,33 excl. VAT
€298,06
RETRO3
€326,95
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE987.3ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€221,57 excl. VAT
€268,10
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE954.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€257,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá kartáčovaná SE923.0ZK - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€174,71 excl. VAT
€211,40
RETRO3
€1 128,02
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá - kartáčovaná SE950.5/2ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€764,44 excl. VAT
€924,97
RETRO3
€233,11
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá - kartáčovaná SE986KZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€157,98 excl. VAT
€191,15
RETRO3
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE922.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€120,83 excl. VAT
€146,20
RETRO3
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá - kartáčovaná SE985BOXZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€147,60 excl. VAT
€178,60
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV SEINA LEVER MIXERS GOLD BRUSHED |
|---|---|
| EAN: | 8596700003547 |
| Color: | PVD, Zlatá - kartáčovaná |
| Length: | 315 |
| Width: | 164 |
| Series: | Seina |
| Dimension: | 3,8" |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Stojánková |
| Product depth: | 93 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3501 |
| Typ_baterie: | Bidetová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0010ZK |
| Typ uchycení: | Stojánkové |
| Váha brutto: | 1,91 |
| Výška baterie: | 136 mm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Bez výpustí, s výpustí: | s výpustí |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 93 x 315 x 164 mm |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 1,7 |
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - lesklá SE945.0KZ - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
2-4 weeks
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - lesklá SE945.5KZ - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - lesklá SE945.0KZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - kartáčovaná SE945.0KZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá - kartáčovaná SE945.5KZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - lesklá SE945.5KZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - kartáčovaná SE945.5KZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.