SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová Baterie, Stará mosaz (Bronz) SE980.0SM - 100 mm
Code: SE980.0SMRelated products
RETRO3
€266,69
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Stará mosaz (Bronz) SE930.0SM - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€180,74 excl. VAT
€218,69
RETRO3
FREEFREE
€274,10
–18 %
Slezák Rav Seina wall mounted bath mixer 150mm, old brass, SE954.5SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Stará mosaz SE955.5SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€261,06 excl. VAT
€315,88
RETRO3
FREEFREE
€274,10
–18 %
Slezák Rav Seina wall mounted bath mixer 100mm, old brass, SE954.0SM
The average product rating is 4,7 out of 5 stars.
In stock
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€154,09
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie podomítková, Stará mosaz (Bronz) SE843/1SM
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€104,42 excl. VAT
€126,35
RETRO3
€631,18
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Stará mosaz (Bronz) SE982.5/3SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€427,74 excl. VAT
€517,56
RETRO3
€176,31
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Stará mosaz (Bronz) SE983LSM
2-4 weeks
€119,49 excl. VAT
€144,58
RETRO3
FREEFREE
€266,69
–18 %
Slezák Rav Seina basin mixer, high, old brass, SE930.5SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€180,74 excl. VAT
€218,69
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV SEINA LEVER TAPS ANTIQUE BRASS |
|---|---|
| EAN: | 8595163530294 |
| Color: | Lak, Stará mosaz (Bronz) |
| Surface: | Lesklý |
| Length: | 230 |
| Width: | 140 |
| Series: | Seina |
| Dimension: | 100 mm |
| Battery management: | pákové |
| Style: | Retro |
| Battery location: | Nástěnná |
| Product depth: | 73 mm |
| Typ kartuše: | Keramická, 35 mm KA3502 |
| Typ_baterie: | Sprchová |
| Material: | Mosaz |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Váha brutto: | 3,14 |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Rozměr balení: | 73 x 230 x 140 mm |
| se sprchou, bez sprchy: | bez sprchového setu |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
| Váha netto: | 3,03 |
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE980.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE980.5ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE980.5ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - lesklá SE980.5Z - ZLATÁ - lesklá, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - kartáčovaná SE980.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - lesklá SE980.0Z - ZLATÁ - lesklá, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE980.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá - kartáčovaná SE980.5ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.