SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová lesklá SE955.5ZRL
Code: SE955.5ZRLRelated products
RETRO3
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE922.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€120,83 excl. VAT
€146,20
RETRO3
€733,41
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE925.5ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€497,02 excl. VAT
€601,39
RETRO3
€1 128,02
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá růžová - lesklá SE950.5/2ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€764,44 excl. VAT
€924,97
RETRO3
€228,17
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - baterie vestavěná, Zlatá růžová - lesklá SE934ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€154,63 excl. VAT
€187,10
RETRO3
€154,09
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie podomítková, Zlatá růžová - lesklá SE843/1ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€104,42 excl. VAT
€126,35
RETRO3
€233,11
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - lesklá SE986KZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€157,98 excl. VAT
€191,15
RETRO3
€190,14
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE926.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€128,86 excl. VAT
€155,92
RETRO3
€369,91
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Zlatá růžová - lesklá SE982.5/7-61ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€250,69 excl. VAT
€303,33
RETRO3
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE987BOXZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,28 excl. VAT
€183,05
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - lesklá SE945.5KZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE935ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - lesklá SE985ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€133,55 excl. VAT
€161,59
RETRO3
€85,93
–17 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá růžová - lesklá SK0108-1ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€58,24 excl. VAT
€70,47
RETRO3
€257,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE923.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€174,71 excl. VAT
€211,40
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - lesklá SE945.0KZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE985BOXZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€147,60 excl. VAT
€178,60
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV SEINA LEVER MIXERS GOLD ROSE GLOSSY |
|---|---|
| EAN: | 8596700003943 |
| Color: | PVD, Zlatá růžová lesklá |
| Series: | Seina |
| Dimension: | 150 mm |
| Control: | Pákové |
| Location type: | Nástěnná |
| Typ kartuše: | 35 mm KA3502, keramická KA3502 |
| Typ_baterie: | Vanová |
| Material: | Mosaz |
| Otočné ústí: | Ne |
| Perlátor: | MA0037 |
| Výška: | 440, 440 cm |
| Záruka těsnosti: | 10 let |
| Celní kód: | 84818011 |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
RETRO3
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová kartáčovaná SE955.5ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€261,06 excl. VAT
€315,88
RETRO3
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá kartáčovaná SE955.5ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€261,06 excl. VAT
€315,88
RETRO3
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá lesklá SE955.5Z
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€261,06 excl. VAT
€315,88
RETRO3
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Stará mosaz SE955.5SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€261,06 excl. VAT
€315,88
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.