SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE922.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Code: SE922.0ZRLRelated products
RETRO3
€228,17
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - baterie vestavěná, Zlatá růžová - lesklá SE934ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€154,63 excl. VAT
€187,10
RETRO3
€197,06
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - lesklá SE985ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€133,55 excl. VAT
€161,59
RETRO3
€274,10
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE954.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,75 excl. VAT
€224,76
RETRO3
€223,23
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 3-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE987BOXZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,28 excl. VAT
€183,05
RETRO3
€190,14
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE926.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€128,86 excl. VAT
€155,92
RETRO3
€894,91
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá růžová - lesklá SE949.5ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€606,46 excl. VAT
€733,82
RETRO3
€224,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - lesklá SE945.5KZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,95 excl. VAT
€183,86
RETRO3
€369,91
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchový systém s vodovodní baterií, Zlatá růžová - lesklá SE982.5/7-61ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€250,69 excl. VAT
€303,33
RETRO3
€257,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE923.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€174,71 excl. VAT
€211,40
RETRO3
€217,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE985BOXZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€147,60 excl. VAT
€178,60
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE980.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€385,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová lesklá SE955.5ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€261,06 excl. VAT
€315,88
RETRO3
€233,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE935ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,31 excl. VAT
€191,56
RETRO3
€266,69
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE930.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€180,74 excl. VAT
€218,69
RETRO3
€733,41
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE925.5ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€497,02 excl. VAT
€601,39
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV SEINA LEVER MIXERS GOLD ROSE GLOSSY |
|---|---|
| EAN: | 8596700001055 |
| Color: | PVD, Zlatá růžová - lesklá |
| Length: | 315 |
| Width: | 164 |
| Series: | Seina |
| Dimension: | 3,8" |
| Location type: | Stojánková |
| Product depth: | 93 mm |
| Typ kartuše: | 35 mm KA3501 |
| Perlátor: | MA0010ZRL |
| Výška baterie: | 199 mm |
| Bez výpustí, s výpustí: | bez výpusti |
| Celní kód: | 84818011 |
| Průtok vody l/min: | 8.3 |
| Ramínko otočné (ANO,NE): | ne |
| Rozměr balení: | 315x164x93 |
| Typ produktu: | Vodovodní baterie |
RETRO3
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - lesklá SE922.0Z - ZLATÁ - lesklá, 3,8"
2-4 weeks
€120,83 excl. VAT
€146,20
RETRO3
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - lesklá SE922.5Z - ZLATÁ - lesklá, 1/2"
2-4 weeks
€120,83 excl. VAT
€146,20
RETRO3
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - kartáčovaná SE922.0ZRK - ZLATÁ RŮŽOVÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€120,83 excl. VAT
€146,20
RETRO3
€178,29
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá - kartáčovaná SE922.0ZK - ZLATÁ - kartáčovaná, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€120,83 excl. VAT
€146,20
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.