SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá růžová - lesklá SK0108-1ZRL
Code: SK0108-1ZRLRelated products
RETRO3
€223,85
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - lesklá SE945.5KZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,70 excl. VAT
€183,56
RETRO3
€217,44
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem a s boxem, Zlatá růžová - lesklá SE985BOXZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€147,36 excl. VAT
€178,30
RETRO3
€384,60
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová lesklá SE955.5ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€260,64 excl. VAT
€315,37
RETRO3
€189,83
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE926.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€128,64 excl. VAT
€155,66
RETRO3
€227,80
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - baterie vestavěná, Zlatá růžová - lesklá SE934ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€154,38 excl. VAT
€186,80
RETRO3
€241,11
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE946.0/1ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€163,40 excl. VAT
€197,71
RETRO3
€176,03
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Zlatá růžová - lesklá SE983LZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€119,29 excl. VAT
€144,34
RETRO3
€232,73
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Zlatá růžová - lesklá SE986KZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€157,72 excl. VAT
€190,84
RETRO3
€233,22
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Sprchová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE980.5ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€158,05 excl. VAT
€191,24
RETRO3
€893,45
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie do podlahy, Zlatá růžová - lesklá SE949.5ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€605,48 excl. VAT
€732,63
RETRO3
€257,38
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová vysoká baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE923.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€174,42 excl. VAT
€211,05
RETRO3
€178
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Umyvadlová baterie bez výpusti, Zlatá růžová - lesklá SE922.0ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€120,63 excl. VAT
€145,96
RETRO3
€223,85
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie s výpustí, Zlatá růžová - lesklá SE945.0KZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€151,70 excl. VAT
€183,56
RETRO3
€153,84
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Bidetová baterie podomítková, Zlatá růžová - lesklá SE843/1ZRL
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€104,26 excl. VAT
€126,15
RETRO3
€273,66
–18 %
SLEZÁK RAV SEINA - Vanová baterie, Zlatá růžová - lesklá SE954.5ZRL - ZLATÁ RŮŽOVÁ - lesklá, 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€185,45 excl. VAT
€224,40
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV SEINA LEVER MIXERS GOLD ROSE GLOSSY |
|---|---|
| Weight: | 0.56 kg |
| EAN: | 8595163595996 |
| Color: | PVD, Zlatá růžová lesklá |
| Width: | 185 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Material: | Mosaz/Plast |
| Výška: | 215 cm |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1300 |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 1 |
| Typ produktu: | Sprchový program |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀30xL210 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
RETRO3
€85,79
–18 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá lesklá SK0108-1Z
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€58,14 excl. VAT
€70,35
RETRO3
€85,79
–18 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá kartáčovaná SK0108-1ZK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€58,14 excl. VAT
€70,35
RETRO3
€85,79
–18 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá růžová - kartáčovaná SK0108-1ZRK
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€58,14 excl. VAT
€70,35
RETRO3
€58,68
–18 %
Slezák Rav shower set - old brass SK0063SM
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
In stock
€39,76 excl. VAT
€48,11
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.