SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Zlatá lesklá SK0108-1Z
Code: SK0108-1ZProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV SEINA LEVER MIXERS GOLD SHINY |
|---|---|
| Weight: | 0.56 kg |
| EAN: | 8595163595972 |
| Color: | PVD, Zlatá lesklá |
| Width: | 185 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Material: | Mosaz/Plast |
| Výška: | 215 cm |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1300 |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 1 |
| Typ produktu: | Sprchový program |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀30xL210 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | kulatá |
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.