SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Černá - matná SK3020CMAT
Code: SK3020CMATRelated products
RETRO3
€248,42
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Černá matná L586KCMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€168,35 excl. VAT
€203,70
RETRO3
€179,77
–18 %
SLEZÁK RAV LABE Retro sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Černá matná L583LCMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€121,83 excl. VAT
€147,41
RETRO3
€423,75
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Vanová/Sprchová baterie podomítková 2-cestná s tělesem, Černá matná MK186KCMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€287,17 excl. VAT
€347,47
RETRO3
€243,98
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie podomítková 1-cestná s tělesem, Černá matná MK183CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€165,34 excl. VAT
€200,06
RETRO3
€534,38
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Vanový systém s baterií, Černá - matná L554.5/7CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€362,14 excl. VAT
€438,19
Displayed in the showroom
RETRO3
€240,02
–18 %
Slezák Rav Labe black matt pedestal sink mixer L508.0/8CMAT
The average product rating is 4,0 out of 5 stars.
In stock
€162,66 excl. VAT
€196,82
RETRO3
€175,33
–18 %
Slezák Rav Labe bath mixer 150mm black matt L554.5CMAT
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
2-4 weeks
€118,82 excl. VAT
€143,77
RETRO3
€840,09
–18 %
SLEZÁK RAV Nohy k volně stojící baterii, Černá matná SD0100CMAT
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€569,31 excl. VAT
€688,87
RETRO3
€205,96
–18 %
Slezák Rav Labe bidetová stojánková baterie L545.0CMAT
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€139,55 excl. VAT
€168,86
RETRO3
€128,41
–18 %
Slezák Rav Labe shower mixer 150mm black matt/gold L081.5CMATZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€87,02 excl. VAT
€105,29
RETRO3
€167,92
–18 %
Slezák Rav Labe bath mixer 150mm black matt/gold L054.5CMATZ
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
2-4 weeks
€113,79 excl. VAT
€137,69
RETRO3
€123,47
–18 %
SLEZÁK RAV LABE - Dřezová baterie, Černá matná L519.0/4CMAT - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€83,67 excl. VAT
€101,24
RETRO3
€240,02
–18 %
SLEZÁK RAV LABE Retro bidetová baterie bez výpusti, Černé matná L508.0/9CMAT - Černá - matná, 3,8"
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€162,66 excl. VAT
€196,82
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV LABE BLACK MATT - RETRO LEVER TAPS |
|---|---|
| Weight: | 1.52 kg |
| EAN: | 8595163569997 |
| Color: | Lak, Černá matná |
| Surface: | Matný |
| Width: | 295, 295 cm |
| Dimension: | 200 mm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 108 mm |
| Hloubka: | 108 cm |
| Material: | Mosaz |
| Průměr sprchy: | 200 |
| Typ uchycení: | Nástěnné |
| Váha brutto: | 1,52 |
| Výška: | 470, 470 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Rozměr balení: | 108 x 470 x 295 mm |
| Typ produktu: | Sprchový program |
| Váha netto: | 1,52 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | 200 |
| Velikost sprchy stropní, prum, mm: | ⌀200 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | retro |
RETRO3
€160,51
–18 %
Slezak Rav old brass shower head with arm SK0020SM
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
In stock
€108,78 excl. VAT
€131,62
RETRO3
€108,65
–17 %
Slezák Rav head shower with arm chrome SK0020
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€73,64 excl. VAT
€89,10
Retro shower set chrome SK0020
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.