SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Chrom SK0117-1
Code: SK0117-1Related products
RETRO3
€58,28
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Sprchová baterie, Chrom MK180.5 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€39,50 excl. VAT
€47,79
RETRO3
€58,28
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA - Sprchová baterie, Chrom MK180.0 - 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€39,50 excl. VAT
€47,79
RETRO3
€94,82
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie, Chrom MK380.0 - 100 mm
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€64,26 excl. VAT
€77,76
RETRO3
€94,82
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie, Chrom MK380.5 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€64,26 excl. VAT
€77,76
RETRO3
€104,70
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie, Chrom MK580.5 - 150 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€70,96 excl. VAT
€85,86
RETRO3
€104,70
–17 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Sprchová baterie, Chrom MK580.0 - 100 mm
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€70,96 excl. VAT
€85,86
RETRO3
€75,56
–18 %
Slezák Rav Labe wall mounted shower mixer 150mm chrome L081.5
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€51,21 excl. VAT
€61,96
RETRO3
€92,36
–18 %
Slezák Rav Labe chrome wall mounted shower mixer 150mm L581.5
The average product rating is 3,9 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€62,59 excl. VAT
€75,73
RETRO3
€155,57
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie , Chrom MK520.5/8 - 1/2"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€105,43 excl. VAT
€127,57
RETRO3
FREEFREE
€320,03
–18 %
Slezák Rav Morava chrome bath mixer with head and hand shower MK559.5/3
The average product rating is 4,3 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€216,88 excl. VAT
€262,43
RETRO3
FREEFREE
€280,03
–18 %
Slezák Rav Morava Retro mixer with head and hand shower chrome MK581.5/3
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€189,77 excl. VAT
€229,62
RETRO3
€155,57
–18 %
SLEZÁK RAV MORAVA RETRO - Dřezová baterie , Chrom MK520.0/8 - 3,8"
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€105,43 excl. VAT
€127,57
RETRO3
€277,56
–18 %
Slezák Rav Morava Retro Chrome three-element basin mixer MK533.0
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Skladem u dodavatele (3-7dní)
€188,10 excl. VAT
€227,60
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | SLEZÁK RAV MORAVA CHROME RETRO TAPS CERAMIC LEVERS MK5 |
|---|---|
| Weight: | 0.63 kg |
| EAN: | 8595163511071 |
| Color: | Chrom |
| Surface: | Lesklý |
| Width: | 185, 185 cm |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 70 mm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Material: | Mosaz/Keramika |
| Váha brutto: | 0,63 |
| Výška: | 215, 215 cm |
| Celní kód: | 73249000 |
| Délka sprchové hadice, mm: | 1500 |
| Rozměr balení: | 70 x 215 x 185 mm |
| Ruční sprchy, počet funkcí: | 1 |
| Typ produktu: | Sprchový program |
| Typ sprchové hadice: | kov |
| Váha netto: | 0,51 |
| Velikost sprchy ruční sprcha, mm: | ⌀76 |
| Vzhled (kulatá, hranatá) - ruční a stropní sprchy: | retro |
RETRO3
€49,88
–18 %
SLEZÁK RAV Sprchový komplet, Bílá - lesklá SK0117-1B
Upon request
€33,80 excl. VAT
€40,90
Český výrobce vodovodních baterii. Velká nabídka vodovodních baterii a sprchových setů v retro stylu za příznivé ceny.