Sprchová souprava, posuvný držák 708mm, zlato mat SC715GB
Code: SC715GBProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO SHOWER SETS / COLUMNS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 1.412 kg |
| EAN: | 8590913997181 |
| Color: | Zlato mat |
| Length: | 708mm |
| Face: | Kruhové |
| Packaging: | 1ks |
| Funkce sprchy: | Déšť, Déšť/Masáž, Masáž |
| Ostatní: | AntiCalc, Sprcha + držák + hadice 150 cm, Více funkcí |
| Rozměr průřezu tyče: | Průměr 22 mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | ABS/nerez |