SUSSI L corner freestanding bathtub, cast marble 150x70x50cm, black/white 93241L
Code: 93241LProduct detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO BATHTUBS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 145 kg |
| EAN: | 8590729001966 |
| Color: | Bílá/Černá |
| Length: | 495mm, 1495mm |
| Width: | 705mm |
| Dimension: | 149,5x70,5x49,5 cm |
| Installation: | Samostojná |
| Objem: | 235l |
| Face: | Asymetrické |
| Packaging: | 1ks |
| Průměr odpadu: | 52mm |
| Brands: | POLYSAN |
| Material: | Litý mramor |
RETRO3
€1 779,18
–14 %
SUSSI L rohová stojící vana, litý mramor 170x70x49,5cm, bílá 90177L
Delivery approx. 3 weeks
€1 264,53 excl. VAT
€1 530,08
RETRO3
€1 871,84
–14 %
SUSSI R corner freestanding bathtub cast marble 150x70x50cm, black/white 93241R
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€1 330,41 excl. VAT
€1 609,80
RETRO3
€1 779,18
–14 %
SUSSI R rohová stojící vana, litý mramor 170x70x49,5cm, bílá 90177R
Delivery approx. 4 weeks
€1 264,53 excl. VAT
€1 530,08
RETRO3
€2 075,51
–14 %
SUSSI L rohová stojící vana litý mramor 160x70x49,5cm, antracit mat 90191L.51
Delivery approx. 4 weeks
€1 475,16 excl. VAT
€1 784,94
RETRO3
€2 075,51
–14 %
SUSSI L rohová stojící vana litý mramor 160x70x49,5cm, béžová mat 90191L.81
Delivery approx. 4 weeks
€1 475,16 excl. VAT
€1 784,94
RETRO3
€2 075,51
–14 %
SUSSI L rohová stojící vana litý mramor 160x70x49,5cm, bílá mat 90191LMAT
Delivery approx. 4 weeks
€1 475,16 excl. VAT
€1 784,94
RETRO3
€1 904,08
–14 %
SUSSI L rohová stojící vana litý mramor 160x70x49,5cm, bílá/antracit mat 90191L.52
Delivery approx. 4 weeks
€1 353,31 excl. VAT
€1 637,51
RETRO3
€1 904,08
–14 %
SUSSI L rohová stojící vana litý mramor 160x70x49,5cm, bílá/béžová mat 90191L.82
Delivery approx. 4 weeks
€1 353,31 excl. VAT
€1 637,51
RETRO3
€1 904,08
–14 %
SUSSI L rohová stojící vana litý mramor 160x70x49,5cm, bílá/hnědá mat 90191L.72
Delivery approx. 4 weeks
€1 353,31 excl. VAT
€1 637,51
RETRO3
€1 904,08
–14 %
SUSSI L rohová stojící vana litý mramor 160x70x49,5cm, bílá/šedá mat 90191L.32
Delivery approx. 4 weeks
€1 353,31 excl. VAT
€1 637,51
RETRO3
€2 075,51
–14 %
SUSSI L rohová stojící vana litý mramor 160x70x49,5cm, hnědá mat 90191L.71
Delivery approx. 4 weeks
€1 475,16 excl. VAT
€1 784,94
RETRO3
€2 075,51
–14 %
SUSSI L rohová stojící vana litý mramor 160x70x49,5cm, šedá mat 90191L.31
Delivery approx. 4 weeks
€1 475,16 excl. VAT
€1 784,94
RETRO3
€2 075,51
–14 %
SUSSI R rohová stojící vana litý mramor 160x70x49,5cm, antracit mat 90191R.51
Delivery approx. 4 weeks
€1 475,16 excl. VAT
€1 784,94
RETRO3
€2 075,51
–14 %
SUSSI R rohová stojící vana litý mramor 160x70x49,5cm, béžová mat 90191R.81
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€1 475,16 excl. VAT
€1 784,94
RETRO3
€2 075,51
–14 %
SUSSI R rohová stojící vana litý mramor 160x70x49,5cm, bílá mat 90191RMAT
Delivery approx. 4 weeks
€1 475,16 excl. VAT
€1 784,94