Tonalite Nature Greige Profilo Jolly 1,3x10
Code: 27592Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.1 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 100 mm |
| Width: | 13 mm |
| Series: | Tonalite Nature |
| Dimension: | 1.3 x 10 x 0.9 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | PJ/N.GR |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |