UNICOLOR 15 obklad Oliva mate 15x15 (1m2) J57
Code: J57Related products
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde mate 20x20 (1m2) R39
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Morado brillo 15x15 (1m2) E87
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Alga Mate 15x15 (1m2) J52
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Carmin Brillo 15x15 (1m2) 455
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Oliva mate 20x20 (1m2) J28
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo brillo 20x20 (1m2) 973
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–34 %
UNICOLOR 20 obklad Pizarra mate 20x20 (1m2) R32
Central warehouse
€19,90 excl. VAT
€24,08
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Canela Brillo 15x15 (1m2) 456
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Wengue mate 20x20 (1m2) J27
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul brillo 20x20 (1m2) 811
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Lila mate 15x15 (1m2) 186
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Botella brillo 15x15 (1m2) 798
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rojo burdeos brillo 20x20 (1m2) 841
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Noche Brillo 15x15 (1m2) P99
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€28,37
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Blanco brillo 15x15 (1m2) 001
Delivery approx. 4 weeks
€22,02 excl. VAT
€26,65
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo brillo 15x15 (1m2) Q90
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 10.6 kg |
| EAN: | 8429919012904 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 15x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 10.6kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |