UNICOLOR 15 obklad Azul Noche Brillo 15x15 (1m2) P99
Code: P99Related products
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Coral brillo 20x20 (1m2) F52
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€34,49
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Salmon mate 20x20 (1m2) 12884
Delivery approx. 4 weeks
€26,79 excl. VAT
€32,41
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Bahama Mate 15x15 (1m2) 495UNI
Central warehouse
€25,20 excl. VAT
€30,49
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rosa Palo brillo 15x15 (1m2) F57
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Coral Brillo 15x15 (1m2) E82UNI
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Mar mate 15x15 (1m2) 188
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo mate 20x20 (1m2) R33
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Marino brillo 20x20 (1m2) Q88
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Naranja mate 20x20 (1m2) R73
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€48,78
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Cobalto Mate 15x15 (1m2) R69
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul brillo 15x15 (1m2) 123
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR obklad Coral 15x15 (1m2) 16557
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Musgo mate 20x20 (1m2) J30
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Siena brillo 20x20 (1m2) F53
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Yema Brillo 15x15 (1m2) F56
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Arena brillo 20x20 (1m2) 673
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 10.6 kg |
| EAN: | 8429919014250 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 15x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 10.6kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |