UNICOLOR 20 obklad Amarillo mate 20x20 (1m2) R33
Code: R33Related products
Displayed in the showroom
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Marfil mate 15x15 (1m2) J55
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Lila brillo 20x20 (1m2) 750
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Chocolate brillo 20x20 (1m2) R60
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–34 %
UNICOLOR 20 obklad Pizarra mate 20x20 (1m2) R32
Central warehouse
€19,90 excl. VAT
€24,08
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul mate 20x20 (1m2) R62
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR obklad Coral 20x20 (1m2) 12853
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR obklad Coral 15x15 (1m2) 16557
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Marino brillo 20x20 (1m2) Q88
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul noche brillo 20x20 (1m2) R24
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Lila mate 15x15 (1m2) 186
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Mar brillo 20x20 (1m2) 865
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Oliva mate 20x20 (1m2) J28
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Naranja mate 15x15 (1m2) R72
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo brillo 20x20 (1m2) 973
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rojo burdeos brillo 20x20 (1m2) 841
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Mate 15x15 (1m2) R67
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 13 kg |
| EAN: | 8429919017688 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |