UNICOLOR 20 obklad Azul noche brillo 20x20 (1m2) R24
Code: R24Related products
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR obklad Rosa Palo 15x15 (1m2) 16556
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Alga mate 20x20 (1m2) J26
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Alga Mate 15x15 (1m2) J52
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Arena brillo 20x20 (1m2) 673
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Coral Brillo 15x15 (1m2) E82UNI
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Marino brillo 20x20 (1m2) Q88
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rosa brillo 20x20 (1m2) 866
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
Displayed in the showroom
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Marfil mate 15x15 (1m2) J55
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Mar mate 15x15 (1m2) 188
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Moka mate 20x20 (1m2) J29
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Yema Brillo 15x15 (1m2) F56
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€34,49
–6 %
UNICOLOR obklad Salmon 15x15 (1m2) 16554
Delivery approx. 4 weeks
€26,79 excl. VAT
€32,41
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo burdeos brillo 15x15 (1m2) 799
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Lila brillo 15x15 (1bal=1m2) 461
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Botella brillo 20x20 (1m2) 840
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Marino Brillo 15x15 (1m2) A60UNI
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 13 kg |
| EAN: | 8429919017527 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |