UNICOLOR obklad Rosa Palo 15x15 (1m2) 16556
Code: 16556Related products
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Salmon brillo 15x15 (1m2) 457
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Yema Brillo 15x15 (1m2) F56
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo brillo 20x20 (1m2) 973
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Wengue mate 15x15 (1m2) J54
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Chocolate brillo 15x15 (1m2) R66
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Cobalto brillo 20x20 (1m2) 743
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Musgo mate 15x15 (1m2) J53
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR obklad Coral 20x20 (1m2) 12853
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rojo burdeos brillo 20x20 (1m2) 841
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Gris Brillo 15x15 (1m2) 127UNI
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Naranja mate 20x20 (1m2) R73
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Mar mate 15x15 (1m2) 188
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo Limon brillo 20x20 (1m2) R23
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
Displayed in the showroom
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil mate 20x20 (1m2) J25
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul brillo 15x15 (1m2) 123
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil brillo 20x20 (1m2) A63
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 10.01 kg |
| EAN: | 8429919040372 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 15x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 10.01kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |