UNICOLOR 15 obklad Verde Mar mate 15x15 (1m2) 188
Code: 188Related products
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil brillo 20x20 (1m2) A63
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Pistacho brillo 20x20 (1m2) F49
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Alga Mate 15x15 (1m2) J52
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Botella brillo 20x20 (1m2) 840
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Arena brillo 20x20 (1m2) 673
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Naranja brillo 20x20 (1m2) F51
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR obklad Verde Pistacho 20x20 (bal=1m2) 12852
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Naranja brillo 15x15 (1m2) E83UNI
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Carmin Brillo 15x15 (1m2) 455
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde mate 15x15 (1m2) 658
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Oliva mate 15x15 (1m2) J57
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Alga brillo 15x15 (1m2) 469
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
Displayed in the showroom
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Marfil mate 15x15 (1m2) J55
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Cobalto Brillo 15x15 (1m2) 691
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Mar brillo 20x20 (1m2) 865
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Mate 15x15 (1m2) R67
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 10.6 kg |
| EAN: | 8429919011761 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 15x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 10.6kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |