UNICOLOR 15 obklad Verde mate 15x15 (1m2) 658
Code: 658Related products
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Naranja mate 20x20 (1m2) R73
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Musgo mate 15x15 (1m2) J53
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Negro mate 20x20 (1m2) R65
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Mar mate 15x15 (1m2) 188
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Alga mate 20x20 (1m2) J26
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Coral brillo 20x20 (1m2) F52
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul brillo 15x15 (1m2) 123
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€34,49
–6 %
UNICOLOR obklad Salmon 15x15 (1m2) 16554
Delivery approx. 4 weeks
€26,79 excl. VAT
€32,41
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR obklad Verde Pistacho 15x15 (1m2) 16555
Central warehouse
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil brillo 20x20 (1m2) A63
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Turquesa brillo 20x20 (1m2) R76
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul mate 20x20 (1m2) R62
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€28,37
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Blanco brillo 15x15 (1m2) 001
Delivery approx. 4 weeks
€22,02 excl. VAT
€26,65
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Mar brillo 20x20 (1m2) 865
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Gris 221brillo 20x20 (1m2) 221-C57
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Limon Brillo 15x15 (1m2) E67
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 10.6 kg |
| EAN: | 8429919003391 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 15x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 10.6kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |