UNICOLOR 20 obklad Marfil brillo 20x20 (1m2) A63
Code: A63Related products
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Botella brillo 20x20 (1m2) 840
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde mate 15x15 (1m2) 658
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Turquesa brillo 20x20 (1m2) R76
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Alga brillo 15x15 (1m2) 469
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Cobalto brillo 20x20 (1m2) 743
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Oliva mate 15x15 (1m2) J57
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Morado brillo 15x15 (1m2) E87
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR obklad Rosa Palo 15x15 (1m2) 16556
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Naranja brillo 20x20 (1m2) F51
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo brillo 15x15 (1m2) Q90
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Botella brillo 15x15 (1m2) 798
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Marino Brillo 15x15 (1m2) A60UNI
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR obklad Rojo 20x20 (1m2) 16456
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR obklad Verde Pistacho 15x15 (1m2) 16555
Central warehouse
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Naranja mate 15x15 (1m2) R72
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Marino brillo 20x20 (1m2) Q88
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 13 kg |
| EAN: | 8429919009157 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |