UNICOLOR obklad Rojo 20x20 (1m2) 16456
Code: 16456Related products
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Moka mate 20x20 (1m2) J29
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Coral brillo 20x20 (1m2) F52
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
Displayed in the showroom
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil mate 20x20 (1m2) J25
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Musgo mate 15x15 (1m2) J53
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€34,49
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Salmon mate 20x20 (1m2) 12884
Delivery approx. 4 weeks
€26,79 excl. VAT
€32,41
Displayed in the showroom
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Marfil brillo 15x15 (1m2) 120
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Botella brillo 15x15 (1m2) 798
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Chocolate brillo 15x15 (1m2) R66
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Naranja brillo 15x15 (1m2) E83UNI
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR obklad Rosa Palo 20x20 (1m2) 12851
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo burdeos brillo 15x15 (1m2) 799
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR obklad Rojo 15x15 (1m2) 16455
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Pistacho brillo 15x15 (1m2) E86
Central warehouse
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Gris 221 Brillo 15x15 (1m2) 221-130
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Mar mate 15x15 (1m2) 188
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde brillo 20x20 (1m2) 868
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 12.01 kg |
| EAN: | 8429919040211 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.01kg |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |