UNICOLOR 20 obklad Salmon mate 20x20 (1m2) 12884
Code: 12884Related products
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Naranja brillo 15x15 (1m2) E83UNI
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Morado brillo 20x20 (1m2) F50
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Cobalto Brillo 15x15 (1m2) 691
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde brillo 20x20 (1m2) 868
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR obklad Rojo 15x15 (1m2) 16455
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo brillo 15x15 (1m2) Q90
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Cameo mate 20x20 (1m2) 952
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Mar brillo 20x20 (1m2) 865
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Wengue mate 15x15 (1m2) J54
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Yema Brillo 15x15 (1m2) F56
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul brillo 15x15 (1m2) 123
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Moka mate 20x20 (1m2) J29
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Limon Brillo 15x15 (1m2) E67
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
Displayed in the showroom
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Marfil brillo 15x15 (1m2) 120
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Cobalto brillo 20x20 (1m2) 743
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Naranja mate 15x15 (1m2) R72
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 13 kg |
| EAN: | 8429919023887 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |