UNICOLOR 20 obklad Moka mate 20x20 (1m2) J29
Code: J29Related products
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Salmon brillo 20x20 (1m2) 867
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Lila brillo 15x15 (1bal=1m2) 461
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Naranja brillo 20x20 (1m2) F51
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Morado brillo 20x20 (1m2) F50
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo mate 20x20 (1m2) R33
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€52,86
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo burdeos brillo 15x15 (1m2) 799
Delivery approx. 4 weeks
€41,05 excl. VAT
€49,67
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil brillo 20x20 (1m2) A63
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul brillo 20x20 (1m2) 811
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo Limon brillo 20x20 (1m2) R23
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Gris Brillo 15x15 (1m2) 127UNI
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR obklad Coral 15x15 (1m2) 16557
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Pistacho brillo 20x20 (1m2) F49
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Gris 221brillo 20x20 (1m2) 221-C57
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR obklad Coral 20x20 (1m2) 12853
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Canela Brillo 15x15 (1m2) 456
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Lila brillo 20x20 (1m2) 750
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 13 kg |
| EAN: | 8429919012515 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 20x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |