UNICOLOR 15 obklad Pistacho brillo 15x15 (1m2) E86
Code: E86Related products
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Mate 15x15 (1m2) R67
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Noche Brillo 15x15 (1m2) P99
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde mate 20x20 (1m2) R39
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
Displayed in the showroom
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rosa Palo brillo 15x15 (1m2) F57
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo Limon brillo 20x20 (1m2) R23
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Oliva mate 15x15 (1m2) J57
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Chocolate brillo 20x20 (1m2) R60
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul mate 20x20 (1m2) R62
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Mar mate 15x15 (1m2) 188
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul brillo 20x20 (1m2) 811
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Oliva mate 20x20 (1m2) J28
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Mar brillo 20x20 (1m2) 865
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Gris 221brillo 20x20 (1m2) 221-C57
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Canela Brillo 15x15 (1m2) 456
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR obklad Rosa Palo 20x20 (1m2) 12851
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Musgo mate 15x15 (1m2) J53
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 10.6 kg |
| EAN: | 8429919006750 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 15x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 10.6kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |