UNICOLOR obklad Salmon 15x15 (1m2) 16554
Code: 16554Related products
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo mate 20x20 (1m2) R33
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Alga brillo 15x15 (1m2) 469
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
Displayed in the showroom
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil mate 20x20 (1m2) J25
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Oliva mate 15x15 (1m2) J57
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Musgo mate 15x15 (1m2) J53
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€32,45
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Cameo mate 20x20 (1m2) 952
Delivery approx. 4 weeks
€25,20 excl. VAT
€30,49
RETRO3
€48,78
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Negro mate 15x15 (1m2) R70
Delivery approx. 4 weeks
€37,88 excl. VAT
€45,84
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Alga mate 20x20 (1m2) J26
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Mate 15x15 (1m2) R67
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Turquesa Brillo 15x15 (1m2) E85
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rosa brillo 20x20 (1m2) 866
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Coral Brillo 15x15 (1m2) E82UNI
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€38,57
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Coral brillo 20x20 (1m2) F52
Delivery approx. 4 weeks
€29,95 excl. VAT
€36,24
RETRO3
€30,41
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil brillo 20x20 (1m2) A63
Delivery approx. 4 weeks
€23,61 excl. VAT
€28,57
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Moka mate 15x15 (1m2) J56
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
RETRO3
€36,53
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Musgo mate 20x20 (1m2) J30
Delivery approx. 4 weeks
€28,37 excl. VAT
€34,33
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILE UNICOLOR 15X15 / 20X20 MATT / GLOSS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 10.01 kg |
| EAN: | 8429919040310 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 6mm |
| Series: | UNICOLOR |
| Dimension: | 15x15 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 10.01kg |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | FABRESA |
| Material: | Keramika |