VIBE In obklad Gesso White Gloss 6,5x20 (0,42m2) 28751
Code: 28751Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | VIBE 6,5X20 RETRO WALL TILE |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 5.57 kg |
| EAN: | 8435404958589 |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 8mm |
| Series: | VIBE |
| Dimension: | 6,5x20 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.42m2 |
| Hmotnost / m2: | 5.57kg |
| Počet ks vbalení: | 32 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |