Vogue System Interni IN Ghiaccio 2,5x20 Cod. N
Code: 187586Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR KITCHEN |
|---|---|
| Weight: | 0.01 kg |
| Color: | Bílá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 7 mm |
| Length: | 200 mm |
| Width: | 25 mm |
| Series: | Vogue System |
| Dimension: | 2.5 x 20 x 0.7 |
| Face: | Jiný, Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 0011N20 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |