WADI dlažba Decor Garnet 6x30 (0,5m2) 30170
Code: 30170Related products
RETRO3
€65,10
–6 %
WADI dlažba Stone 6x30 (0,5m2) 30059
Delivery approx. 4 weeks
€50,56 excl. VAT
€61,18
RETRO3
€65,10
–6 %
WADI dlažba Mint 6x30 (0,5m2) 30058
Delivery approx. 4 weeks
€50,56 excl. VAT
€61,18
RETRO3
€69,18
–6 %
WADI dlažba Decor Mint 6x30 (0,5m2) 30176
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
RETRO3
€69,18
–6 %
WADI dlažba Decor Terra 6x30 (0,5m2) 30175
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
RETRO3
€65,10
–6 %
WADI dlažba Indaco 6x30 (0,5m2) 30056
Delivery approx. 4 weeks
€50,56 excl. VAT
€61,18
RETRO3
€65,10
–6 %
WADI dlažba Noir 6x30 (0,5m2) 30060
Delivery approx. 4 weeks
€50,56 excl. VAT
€61,18
RETRO3
€65,10
–6 %
WADI dlažba Pine 6x30 (0,5m2) 30054
Delivery approx. 4 weeks
€50,56 excl. VAT
€61,18
RETRO3
€69,18
–6 %
WADI dlažba Decor Beige 6x30 (0,5m2) 30068
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
RETRO3
€69,18
–6 %
WADI dlažba Decor Noir 6x30 (0,5m2) 30174
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
RETRO3
€69,18
–6 %
WADI dlažba Decor Stone 6x30 (0,5m2) 30173
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
RETRO3
€65,10
–6 %
WADI dlažba Garnet 6x30 (0,5m2) 30055
Delivery approx. 4 weeks
€50,56 excl. VAT
€61,18
RETRO3
€69,18
–6 %
WADI dlažba Decor Pine 6x30 (0,5m2) 30069
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
RETRO3
€69,18
–6 %
WADI dlažba Decor Indaco 6x30 (0,5m2) 30171
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
RETRO3
€65,10
–6 %
WADI dlažba Taupe 6x30 (0,5m2) 30057
Delivery approx. 4 weeks
€50,56 excl. VAT
€61,18
RETRO3
€69,18
–6 %
WADI dlažba Decor Taupe 6x30 (0,5m2) 30172
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
RETRO3
€69,18
–6 %
WADI dlažba Decor Snow 6x30 (0,5m2) 30067
Delivery approx. 4 weeks
€53,74 excl. VAT
€65,02
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WADI 6X30 WALL TILE FLOOR TILE |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 20 kg |
| EAN: | 8435081401781 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 7mm |
| Series: | WADI |
| Dimension: | 6x30 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 20.0kg |
| Character: | Mrazuvzdorná, Slinutá |
| Abrasion resistance: | PEI IV |
| Počet ks vbalení: | 28 |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |