WADI dlažba Mint 6x30 (0,5m2) 30058
Code: 30058Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WADI 6X30 WALL TILE FLOOR TILE |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 20 kg |
| EAN: | 8435081400661 |
| Color: | Mat |
| Thickness: | 7mm |
| Series: | WADI |
| Dimension: | 6x30 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 20.0kg |
| Hodnota protiskluzu: | R9 |
| Character: | Mrazuvzdorná, Slinutá |
| Abrasion resistance: | PEI IV |
| Počet ks vbalení: | 28 |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Brands: | EQUIPE |
| Material: | Keramika |