ANTEA five-element bath rim mixer with retro spout, chrome 3881
Code: 3881Related products
RETRO3
€142,45
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer, height 265mm, chrome 3111
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€101,23 excl. VAT
€122,49
RETRO3
€191,43
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer with retro spout, chrome 3121
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Central warehouse
€136,04 excl. VAT
€164,61
RETRO3
FREEFREE
€571,02
–14 %
ANTEA five-element bath rim mixer, chrome 3311
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€405,83 excl. VAT
€491,06
RETRO3
€203,67
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with high spout, chrome 3271
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€144,74 excl. VAT
€175,14
RETRO3
€220
–14 %
ANTEA basin mixer with retro spout and spout, chrome 3371
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€156,35 excl. VAT
€189,18
RETRO3
€183,27
–14 %
ANTEA pedestal basin mixer with spout, chrome 3171
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€130,24 excl. VAT
€157,59
ANTEA pedestal basin mixer with spout, chrome 3171
RETRO3
€240,41
–14 %
ANTEA three-element basin mixer with spout, chrome 3021
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€170,85 excl. VAT
€206,73
RETRO3
€138,37
–14 %
ANTEA wall-mounted mixer, chrome 3061
The average product rating is 4,5 out of 5 stars.
Central warehouse
€98,33 excl. VAT
€118,98
RETRO3
€187,35
–14 %
ANTEA wall-mounted bidet mixer with spout, chrome 3181
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Central warehouse
€133,14 excl. VAT
€161,10
RETRO3
FREEFREE
€281,22
–14 %
ANTEA wall-mounted bath mixer complete, chrome 3011
The average product rating is 4,4 out of 5 stars.
Central warehouse
€199,87 excl. VAT
€241,84
RETRO3
€122,04
–14 %
ANTEA wall-mounted shower mixer, chrome 3861
The average product rating is 4,8 out of 5 stars.
Central warehouse
€86,73 excl. VAT
€104,94
RETRO3
€158,78
–14 %
ANTEA concealed switch, chrome DEVIN21
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€112,83 excl. VAT
€136,53
RETRO3
€142,45
–14 %
ANTEA pedestal sink mixer, height 275mm, chrome 3091
The average product rating is 5,0 out of 5 stars.
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€101,23 excl. VAT
€122,49
Retro stand mixer sink mixer chrome.
RETRO3
€113,88
–14 %
ANTEA pedestal basin valve, height 260mm, chrome 315
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€80,93 excl. VAT
€97,92
Retro pedestal sink valve chrome.
RETRO3
FREEFREE
€343,64
–17 %
ANTEA concealed shower set, 1 outlet, chrome 3051SET02
Unable to order
€232,90 excl. VAT
€281,81
Retro concealed shower set, 1 outlet, chrome
RETRO3
€105,71
–14 %
ANTEA connection for installation of a bath mixer on the edge of the bath (pair), chrome 9851
Central warehouse
€75,12 excl. VAT
€90,90
ANTEA connection for installation of a bath mixer on the edge of the bath (pair), chrome (9851)
Product detailed description
Five-element faucet on the edge of the bathtub.
Package includes hand shower, hose and retro spout.
Material: brass.
Finish: chrome.
Additional parameters
| Category: | ANTEA CHROME RETRO CROSSHEAD TAPS |
|---|---|
| Weight: | 5.2 kg |
| EAN: | 8024587002570 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 220mm |
| Width: | 500mm |
| Series: | Antea |
| Installation: | Na okraj vany |
| Control: | Kohoutek |
| Style: | Retro |
| Product depth: | 195mm mm |
| Face: | Retro |
| Packaging: | 1ks |
| Výška výtoku: | 150mm |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Mosaz |
RETRO3
FREEFREE
€673,06
–14 %
ANTEA five-element bath edge mixer with retro spout, nickel 3888
Na objednávku, dodání 4-8 týdnů
€478,36 excl. VAT
€578,82