Dlažba 41zero42 One ONE_02 120x120 (6mm)
Code: 27461Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 14.48 kg |
| Color: | Růžová, Multicolor, Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | 41zero42 One |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 2,88 m² |
| Aesthetic appearance: | Vzory, Dekor |
| Use: | Dekor, Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4100888 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |