Dlažba Alaplana Assen Grey 60x60 Matt. tl. 20mm Rett.
Code: 190423Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 38.73 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 20 mm |
| Length: | 592 mm |
| Width: | 592 mm |
| Series: | Alaplana Assen |
| Dimension: | 59.2 x 59.2 x 2 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,71 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton |
| Use: | 2 cm dlažba, Dlažba, Protiskluz |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4 |
| Určení: | Chodník, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CAN6ASENDCFA |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |