Dlažba Alaplana Johnstone Beige 45x45
Code: 92503Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | INTERIOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 18.7 kg |
| Color: | Lesklý, Béžová |
| Thickness: | 9.1 mm |
| Length: | 450 mm |
| Width: | 450 mm |
| Series: | Alaplana Johnstone |
| Dimension: | 45 x 45 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,41995 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Material: | Interiérová dlažba - červený střep |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Large format: | Ne |