Dlažba Cerdomus Crete Piombo Matt Rett. 19,8x22,8
Code: 65141Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.27 kg |
| Color: | Antracitová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 228 mm |
| Width: | 198 mm |
| Series: | Cerdomus Crete |
| Dimension: | 19.8 x 22.8 x 0.95 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,51 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R9, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 88633 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |