Dlažba Cerdomus Tibur Bianco Matt RT. 120x280
Code: 70122Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 14.5 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 6 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 600 mm |
| Series: | Cerdomus Tibur |
| Dimension: | 60 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 3,36 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen, Mramor, Travertin |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 92100 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |