Dlažba Fioranese Heritage Walnut Battiscopa 6x30,5
Code: 67848Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE FIORANESE HERITAGE |
|---|---|
| Weight: | 0.43 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 305 mm |
| Width: | 60 mm |
| Series: | Fioranese Heritage |
| Dimension: | 6 x 30 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 30 ks |
| Aesthetic appearance: | Jíl, Retro |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | HEB308 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |