Retro Dlažba Fioranese Heritage Ivory 15,25x15,25
Code: 67837Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE FIORANESE HERITAGE |
|---|---|
| Weight: | 19.31 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 152.5 mm |
| Width: | 152.5 mm |
| Series: | Fioranese Heritage |
| Dimension: | 15.25 x 15.25 x 0.9 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,699 m² |
| Aesthetic appearance: | Jíl, Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | HE151 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |