Retro Dlažba Fioranese Heritage Grey 40,8x61,4
Code: 67822Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE FIORANESE HERITAGE |
|---|---|
| Weight: | 19.95 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 614 mm |
| Width: | 408 mm |
| Series: | Fioranese Heritage |
| Dimension: | 40.8 x 61.4 x 0.95 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,253 m² |
| Aesthetic appearance: | Beton, Jíl, Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | HE463 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |