Retro Dlažba Fioranese Heritage Walnut 45,8x45,8
Code: 67832Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO FLOOR TILE FIORANESE HERITAGE |
|---|---|
| Weight: | 19.44 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 458 mm |
| Width: | 458 mm |
| Series: | Fioranese Heritage |
| Dimension: | 45.8 x 45.8 x 0.9 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1,26 m² |
| Aesthetic appearance: | Jíl, Retro |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | HE458 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |