Dlažba Sant Agostino Newdecó Grey 120x120 Lev
Code: 22319Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 22.5 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Leštěný |
| Thickness: | 10 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 1200 mm |
| Series: | Sant'Agostino Newdecó |
| Dimension: | 120 x 120 |
| Packaging: | 2,88 m² |
| Aesthetic appearance: | Břidlice, Jednobarevné |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Otěruvzdornost PEI4 |
| Určení: | Interiér, Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSANEDGL12 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |