Dlažba Sant Agostino Sunwood Light Nat. Rett. 20x120
Code: 53229Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 28.4 kg |
| Color: | Matný, Hnědá, Béžová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1200 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | Sant Agostino Sunwood |
| Dimension: | 20 x 120 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSASNL2012 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |