Dlažba Sant Agostino Sunwood Natural Chevron (Sx + Dx) Nat. Rett. 9,4x49
Code: 53255Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.73 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 490 mm |
| Width: | 94 mm |
| Series: | Sant Agostino Sunwood |
| Dimension: | 9.4 x 49 x 0.9 |
| Face: | Parallelogram (Rovnoběžník) |
| Packaging: | 0,37 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | CSACHSUN45 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |