Dlažba Sant Agostino Sunwood Walnut Nat. Rett. 30x180
Code: 53247Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | LARGE-FORMAT RETRO WALL AND FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 19.72 kg |
| Color: | Hnědá |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 9 mm |
| Length: | 1800 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | Sant Agostino Sunwood |
| Dimension: | 30 x 180 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 2,16 m² |
| Aesthetic appearance: | Dřevo |
| Use: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A |
| Určení: | Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ano |
| Vendor code: | CSASNWW318 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |