Dlažba Tonalite Diamante Tozz. Champagne 3,75x3,75 (balení 44 ks)
Code: 14865Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TONALITE DIAMANTE RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.02 kg |
| Color: | Béžová |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 37.5 mm |
| Width: | 37.5 mm |
| Series: | Tonalite Diamante |
| Dimension: | 3.75 x 3.75 x 0.8 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 44 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | T1565 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |