Dlažba Tonalite Diamante Tozz. Nero 3,75x3,75 - 3.jakost
Code: 116636Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | TONALITE DIAMANTE RETRO WALL TILES |
|---|---|
| Weight: | 0.03 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 37.5 mm |
| Width: | 37.5 mm |
| Series: | Tonalite Diamante |
| Dimension: | 3.75 x 3.75 x 0.8 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | Yes |
| Určení: | Koupelna |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | S T1563 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |