Equipe Evolution Negro Skirting 15x15
Code: 78207Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES EVOLUTION & INMETRO 7,5X15 / 15X15 |
|---|---|
| Weight: | 0.31 kg |
| Color: | Černá |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 150 mm |
| Width: | 150 mm |
| Series: | Equipe Evolution |
| Dimension: | 15 x 15 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1 ks |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Sokly a tvarové prvky |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 21020 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |