FORMAE Oval Steel 13x26 (1bal=0,507m2) OVA3
Code: OVA3Related products
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | RETRO WALL TILES FORMAE 13X26 |
|---|---|
| Weight: | 17.35 kg |
| Color: | Lesk |
| Thickness: | 11mm |
| Series: | FORMAE |
| Dimension: | 13x26 cm |
| Packaging: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.51m2 |
| Hmotnost / m2: | 17.35kg |
| Material: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 15 |
| Use: | Obklad |
| Brands: | CERAMICHE GRAZIA |
| The item has been sold out… | |