LAMPEDUSA pendant lamp E27, 60W, 230V, ceramic shade, brass chain MC011C
Code: MC011CRelated products
Product detailed description
- Dimension 38,8x14,5 cm
- Diameter 388 mm
- Width 388 mm
- Height 145 mm
- Depth 388 mm
- Color

Bronz
- Lighting Type Incandescent
- Insulation Level IP21
- Voltage 230 V
- Power E27
- Wattage 60 W
- Weight 1. 9 kg
- Packaging 1 pcs
- EAN 8590913838095
- Taric 94051091
- Warranty 2 years
- Brushed brass chain, length 70 cm
- Ceramic lampshade
- Includes no bulbs
Additional parameters
| Category: | RETRO LIGHTS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 1.835 kg |
| EAN: | 8590913907845 |
| Color: | Bronz |
| Length: | 145mm |
| Width: | 388mm |
| Series: | VINTAGE |
| Dimension: | 38,8x14,5 cm |
| Product depth: | 388mm mm |
| Packaging: | 1ks |
| Napětí: | 230V |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Patice: | E27 |
| Průměr_Ø: | 388mm |
| Příkon: | 60W |
| Stupeň_krytí: | IP21 |
| Typ osvětlení: | Žárovka |
| Brands: | SAPHO |