VERITA wall lamp E27, 40W, 230V, chrome AU537
Code: AU537Related products
Product detailed description
VERITA wall lamp
- shade material: glass opal
- bulb not included
| Electrical Coverage | IP21 |
|---|---|
| Color | |
| Material | chromium-glass |
| Voltage | 230 V |
| Pattern | E27 |
| Dimensions | 15x20x22, 5 cm |
| Width | 15 cm |
| Depth | 22. 5 cm |
| Height | 20 cm |
| Style | |
| Lighting Type | Bulb |
| Wattage | 40 W |
| Warranty | 24 months |
| Weight per mj | 0, 940 kg |
| EAN | 8590913833748 |
Additional parameters
| Category: | RETRO LIGHTS |
|---|---|
| Warranty: | 24 měsíců |
| Weight: | 1.07 kg |
| EAN: | 8590913833748 |
| Color: | Chrom |
| Length: | 200mm |
| Width: | 150mm |
| Dimension: | 15x20x22,5 cm |
| Product depth: | 225mm mm |
| Packaging: | 1ks |
| Napětí: | 230V |
| Ovládání světla: | Není součástí |
| Patice: | E27 |
| Příkon: | 40W |
| Stupeň_krytí: | IP21 |
| Typ osvětlení: | Žárovka |
| Brands: | SAPHO |
| Material: | Kov-sklo |