Obklad 41zero42 Superclassica SCB Pli Verde 10x40
Code: 69584Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | WALL TILES FOR INTERIOR |
|---|---|
| Weight: | 15.66 kg |
| Color: | Zelená |
| Surface: | Lesklý |
| Thickness: | 8 mm |
| Length: | 400 mm |
| Width: | 200 mm |
| Series: | 41zero42 Superclassica SCB |
| Dimension: | 20 x 40 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 0,88 m² |
| Aesthetic appearance: | Jednobarevné |
| Use: | Dekor, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Určení: | Interiér |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 4101015 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |